Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Videl som vystupovať z mora šelmu (Zjv 13,1) (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

pribehov

mozes napisat vela, skoro nekonecne. ale pravda to nemusi byt.
-biblia je napisana v podobenstvach a suvztaznostiach. jej vnutorny vyznam je ludom skryty pred nimi samymi, aby nespachali smrtelny hriech. na druhej strane, pretoze nemaju kluc pochopenie textu, neustale sa zaoberaju doslovnym vyznamom Pisma, ktory nema ziadny duchovny vyznam.
 
Hodnoť

- a milion dalších príbehov

ako farar tr tkával dievčiny z dediny v blizkosti lip. mikulaša, viem osobne. A čo? deje sa to teraz, dialo sa to pred tým, a bude sa to diať aj nadalej, kým jahve alias ježiš, alias duch svaty, nepremení testosteron na niečo menej dráždivé. Ludia si vymysleli celibáť, ježiš ho neprikazoval, len spomenul že su aj taký čo sa neženia venuju sa bohu. Aj ja som videl vystupovať šelmu, priamo z vatikánu, a mala miliony hadov na tele a tie poslala do celho sveta zakazovať prikazovať, pod rúškom lásky. Ale tým čo v ňu neverili, zakazala(po novom neodporuča) svojim oddaným sa s nimi stíkať, lubiť, milovať. Nikdy to tejto šelme nezaudnem.
 
Hodnoť

 

Celý ten prípad františkánov - obvinenie zo sexuálneho zneužívania, ktoré polícia musí vyšetriť. Inú možnosť nemá - a predpokladám že ani ty by si nechcel, aby prípad odložila.
A že to zaujíma bulvár - to je normálne. Tieto veci bulvár zaujímali, zaujímajp aj budú zaujímať. Nehľadal by som tam nasilu nejakú pararelu s totalitou, žiadna tu nie je.
Či sa ti to páči alebo nie - aj farári sú takí istí ľudia ako iní a holt aj takéto nie práve chvályhoodné veci sa im stávajú. Boston, St. Pölten,... Všade máš aj čierne ovce.

V poslednej dobe mám pocit, že tuším už keď farár dostane pokutu za rýchlosť, aj tam bude na blogu niekto tvrdiť, že je to prenasledovanie cirkvi zo strany polície.
 
Hodnoť

chichi,

"Uvažujem, komu v roku 1989 červený drak odovzdal svoju moc?"
Predsa cirkvi ...
 
Hodnoť

 

Marian, už to tak vyzerá, že ju neodovzdal nikomu. Zostala v jeho krvavých paprčiach. Udalosti posledných dní ma v tom utvrdzujú.
 
Hodnoť

 

čo s tým má Zjavenie Sv. Jána, to naozaj netuším. pokiaľ viem, koniec sveta a apokalypsa už mala byť toľkokrát, že to už stráca šťavu. Ak tí študentoi naozaj niečo vyviedli, apokalypsa to nevytrhne, skôr k nej naozaj oni prispievajú.
neviem, čo má byť nesmierne ponižujúce na sexuologickom vyšetrení. Je to vyšetrenie ako každé iné, prebieha rozhovorom - poväčšinou. Oveľa agresívnejšie je pod rúškom kresťanstva prerábať homosexuálov averzívnymi technikami na heterosexuálov ( pod averzívnou technikou rozumej elektircký impulz do genitálií pri premietaní erotických obrázkov ak sa pacient vzruší). škoda človeka, ak ho to tak zlomilo, ale sexuológia to určite nebola, nešírte bludy o tomto lekárskom obore.
 
Hodnoť

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť

komunisti sú zločinci

ich najväčšou chybou je, že nezlikvidovali katolicizmus
 


Najčítanejšie


Rebríčky článkov


  1. Marcel Karvay: 24601
  2. Július Kovács: Róbert Kaliňák šéf Slovenskej mafie
  3. Lubomir Zahora: Umenie švov
  4. Patrik Lenčéš: Kostoly na Slovensku: Zatvorené pre ľudí, otvorené pre nebo.
  5. Miriam Studeničová: Sila celku zvíťazí!
  6. Boris Mlsna: Vakcíny verzus testy? Testy športovcom pomáhajú, no riešením je len vakcína
  7. Štefan Vidlár: D O J E M
  8. Jozef Legény: Umierať a dať sa šklbať v Revúcej
  9. Marek Zajac: Prečo sa mnohým ľuďom nedarí nájsť si vhodného partnera
  10. Jaroslav Polaček: Napriek korone predkladáme ambiciózny a transparentný rozpočet


Už ste čítali?